Produkty

Więcej o naszych produktach:

Naszą ambicją jest dostarczenie Klientom wszystkich elementów potrzebnych do stworzenia ostatecznego produktu. To idea One Stop Shop, z asortymentem dopasowanym do aktualnych potrzeb lub specjalnych zamówień.

W tej chwili w naszej ofercie Klienci znajdą przede wszystkim produkty chemiczne niezbędne do wyprodukowania roztworów na dowolnym nośniku w tym glikolu, glicerynie i innych.

Każdy z tych produktów dostępny jest oddzielnie, w dowolnej ilości, a w przypadku dodatków aromatycznych nie tylko proponujemy wybór naturalnych aromatów, ale również przygotowanie specjalnych, zgodnie z życzeniem zamawiającego.

 A-Sense oferuje:

  • roztwory na najwyższej jakości glikolu, glicerynie, 
  • nikotynę
  • sole nikotyny
  • aromaty
  • dodatki: chłodzące, słodzące i musujące

Podatek akcyzowy.

 

W związku z wprowadzeniem od 1 października 2020 roku podatku akcyzowego na płyny do papierosów elektronicznych informujemy, iż A-sense nie prowadzi sprzedaży baz do sporządzania tych płynów.

 

W przypadku wykorzystania surowców pochodzących od naszej firmy do produkcji płynu do papierosów elektronicznych, na podmiocie dokonującej takiej zmiany ciąży obowiązek uiszczenia podatku akcyzowego.

 

Przypominamy jednocześnie, iż zgodnie z art. 99c ust 2 Ustawy o podatku akcyzowym, za produkcję wyrobów nowatorskich nie uznaje się wytwarzania tych wyrobów przez konsumenta ręcznie domowym sposobem w gospodarstwie domowym na własne potrzeby.