Menu

A-Sense to:

  • Pełna odpowiedzialność za produkty
  • Produkty o najwyższej, powtarzalnej jakości
  • Produkty dostosowane do konkretnych potrzeb Klienta
  • Oferta dla podmiotów B2B, bez konkurowania z klientami
  • Elastyczność i otwartość na wszelkie technologie. Poza specjalizacją w ekstrakcji nadkrytycznej możemy wdrożyć technologie niezbędne do realizacji konkretnego zamówienia. 

Celem spółki jest produkcja specjalistycznych, nisko tonażowych produktów chemicznych, do zastosowań w bardzo różnych branżach.

Obecnie nasza produkcja jest przeznaczona głównie dla producentów e-liquidów, ale cały czas poszerzamy swoje portfolio, i planujemy w nieodległej przyszłości uruchomić nowe linie produktowe.

Najważniejsza dla nas jest jakość produktów. Jakość to nasza misja i cel nr 1.

Stawiamy na komunikację z klientem oraz jakość obsługi naszego klienta, w tym szybkość dostawy.

Kontrolujemy cały proces produkcyjny – od surowca do produktu końcowego.

Nasza spółka prowadzi działalność w sercu rolniczej Polski i posiada dostęp do wielu surowców pochodzenia naturalnego.

Zawsze bardzo istotnym czynnikiem w naszej działalności jest prowadzenie prac badawczo rozwojowych i ciągły rozwój naszych produktów.

Spółka A-Sense powstała w roku 2017, jesteśmy na rynku od ponad dwóch lat.

Założycielami są Tomasz Kalwat, posiadający wieloletnie doświadczenie w przemyśle chemicznym, oraz Tomasz Chmal, wcześniej partner w kancelarii White&Case.

Po kilku miesiącach pan Tomasz Chmal zdecydował o wycofaniu się z działalności w ramach A-Sense, i zbył połowę swoich udziałów na rzecz Tomasz Kalwata. Obecnie 75% udziałów należy do Tomasz Kalwata, który jest róznież jedynym członkiem zarządu, a 25% do Tomasza Chmala.