@asensepulawy

Aktualności

 • 2018-03-12 10:49

  > NOWOŚĆ! A-Sense oferuje sole nikotyny dla producentów e-liquidów!

  saszetki_mockup_benzo-1.jpg

  1g salicylanu nikotyny zawiera 0,54g czystej nikotyny. 1g benzoesanu nikotyny zawiera 0,57g czystej nikotyny.    

  Produkt przeznaczony TYLKO dla Klientów Biznesowych.

 • 2018-03-02 10:49

  > A-Sense na targach Pure Vape w Monachium 2018!

  pure_vap.jpg

  A-Sense jest jednym z wystawców na targach Pure Vape w Monachium.

 • 2018-01-08 10:49

  > Nowość w ofercie A-Sense! DIY „Do It Yourself” Zrób swój liquid

  FOTO_2.jpg

  DIY "Do It Yourself" Zrób własny liquid.

 • 2018-01-08 10:49

  > Nowość w ofercie! - Olej z nasion malin 100% naturalny

  olej-malinowy_(002).jpg

  A-Sense włączył do swojej oferty produkty kosmetyczne – Olej z nasion malin 100% naturalny

 • 2017-11-07 10:49

  > Jeszcze o solach nikotyny.

  salicynian-2.jpg

  Dostajemy sporo pytań o sole nikotyny, postanowiliśmy na nie odpowiedzieć na naszej stronie.

  1. Jaka jest postać fizyczna soli nikotyny?

  Oczywiście odpowiedź brzmi, to zależy.

  Salicylan i winian przybiera postać proszku, inne sole mają formę płynu. Na zdjęciu salicylan.

 • 2017-10-30 09:46

  > A-Sense po raz pierwszy na targach zagranicznych

  19642762_693784604141865_3788419622189353603_n.png

  A-Sense po raz pierwszy oficjalnie na targach zagranicznych – The Vaper Expo UK, The Return”

  Mieliśmy zaszczyt i przyjemność być jednym z wystawców na Vaper Expo UK. Dziękujemy za zainteresowanie, odwiedziny i rozmowę.

  To były 3 intensywne dni, pełne wrażeń, nauki, słuchania i mamy nadzieję, nowych kontaktów.

  A-Sense – wyciągamy z życia to, co najlepsze.

 • 2017-09-26 09:46

  > A-Sense: essence of nicotine: najwyższa jakość, rozsądna cena

  niotyna_strona-1.png

  Z dumą prezentujemy wyniki ostatnich badań czystości naszej nikotyny, wykonanych przez renomowane laboratorium Eurofins. Wszystkie parametry zdecydowanie przekraczają wymogi europejskiej farmakopei.

 • 2017-09-26 08:46

  > A-Sense rozpoczyna sprzedaż dodatków do liquidów: słodziki, coolery i inne.

  plum.jpg

  A-Sense uruchamia regularną sprzedaż dodatków do produkcji liquidów i komponowania ich we własnym zakresie: coolery i słodziki. Oferujemy ja jako czyste produkty, jak również w dowolnie wybranych co do składu i stężeń roztworach, w dowolnych opakowaniach, w tym w buteleczkach 15 ml, z możliwością łatwego odmierzania i dozowania. Na życzenie klienta robimy również gotową mieszaninę dodatków dla łatwego dozowania w procesie produkcji, oczywiście z zastrzeżeniem niejawności receptury

 • 2017-09-05 08:59

  > A-Sense włączył do swojej oferty od 1 września sole nikotyny oraz bazy oparte na solach nikotyny.

  salts-1.png

  Co to jest?

  W e-papierosach z reguły używa się nikotyny w formie „podstawowej” („freebase”), czyli w formie zasadowej.

  Wynika to głównie z procesu technologicznego pozyskiwania nikotyny i jej oczyszczania – po ekstrakcji, filtrowaniu, destylacji próżniowej – przybiera właśnie formę zasadową. W tej formie jest mieszana z bazą i tak trafia do e-liquidu.

  Niemniej jednak, na rynku amerykańskim i brytyjskim coraz popularniejsze stają się liquidy zawierające sole nikotyny.

  Dlaczego? W tytoniu nikotyna występuje właśnie w formie soli (m.in. jako cytrynian nikotyny), ale nie da się jej w tej formie pozyskać, dlatego jest ona przetwarzana

  W związku z tym liquidy oparte na solach nikotyny mają podobny profil przyjmowania nikotyny przez organizm, jak ma to miejsce przy spalaniu tytoniu: nikotyny nie czuć niemal w ogóle „na języku”, ale trafia ona do krwiobiegu i wywołuje efekty znacznie mocniej i dłużej, niż w formie zasadowej.

  Możliwość zamówienia w naszym sklepie - prosimy o zaznaczsenie, bo skonfigurowaniu bazy z nikotyną, w komentarzu, że ma być z solą nikotyny. Baza będzie zawierała stężenie soli w przeliczeniu na czystą nikotynę. W standardzie oferujemy salicylan i benzoesan nikotyny, inne osole tylko na zamówienie. 

 • 2017-08-29 10:26

  > A-Sense uruchamia sprzedaż własnych aromatów

  acai.jpg

  Od 28 sierpnia można na naszej stronie kupić aromaty A-Sense.

  Oferujemy pełną gamę smaków – królują aromaty owocowe, ale w ofercie pozostaje nasz pierwszy aromat – NET (naturalny ekstrakt tytoniu), który będziemy nadal rozwijać i modyfikować. Segment aromatów premium już w najbliższych dniach zostanie uzupełniony o nowe smaki.

  A to nie koniec naszych przygód w świecie smaków i zapachów.

 • 2017-06-30 14:26

  > A-Sense członkiem Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego

  certyfika.jpg

  A-Sense przystąpiła w czerwcu do Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, jako pierwszy start-up obecny w tym szacownym gronie. 

  Historia współpracy pomiędzy wspólnikami A-Sense a Polską Izbą Przemysłu Chemicznego ma długą historię, ale w tej formule współpraca ma swój nowy początek. 

  Cieszymy się na możliwość współpracy z Izbą i jej członkami. A-Sense to młoda i innowacyjna spółka chemiczna, mamy jednak nadzieję, i dokładamy wszelkich starań, aby i branża chemiczna w Polsce miała swoje start-upy, które odniosą sukces na bardzo innowacyjnym i wymagającym rynku chemii.

 • 2017-05-06 14:03

  > Oczyszczanie nikotyny – misja ukończona

  ekstrakty.jpg

  To, co widzisz na zdjęciu po lewej stronie jako bezbarwna i przezroczysta ciecz – to jedyna naprawdę produkowana w Europie nikotyna.

  Nikotyna ze zdjęcia po lewej stronie nie została sprowadzona z Azji, ale wyestrahowana z liści tytoniu, z użyciem technologii ekstrakcji  CO2 w stanie nadkrytycznym, bez użycia jakichkolwiek rozpuszczalników pochodzenia petrochemicznego. W tym samym procesie powstaje inny z naszych produktów, naturalny aromat tytoniowy (NET).

 • 2017-03-20 14:03

  > Heat-not-burn w Polsce – jesteśmy pierwsi, jesteśmy lepsi.

  hnb.jpg

  Ostatnio dużą popularność zdobywają urządzenia o nazwie „heat not burn” - HNB- (więcej informacji tutaj), które są promowane przez firmy z tzw. Big Tobacco. Nie wydaje się, żeby była to bezpośrednia konkurencja do e-liquidów – HNB kierowane są do innej grupy docelowej, ponieważ kierowane są do palaczy „analogów”, czyli tradycyjnych papierosów. Cała sprawa zasadniczo polega na tym, że do pojemnika wkładany jest tytoń wraz z substancją, „której nazwa jest utrzymywana w tajemnicy”, następnie całość jest podgrzewana, a wydzielana para wdychana przez palacza.

 • 2017-03-17 13:54

  > Nie-Pal! – nikotynowa guma do żucia

  guma.jpg

  A-Sense jest producentem gumy do żucia z nikotyną. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku NET-u (Naturally Extracted Tobacco – szczegóły tutaj), nasz produkt jest adresowany do palaczy, którzy chcą zerwać z nałogiem. Guma zawiera dawki nikotyny 2 i 3 mg, nie zawiera cukru (słodzone ksylitolem), za to zawiera naturalne aromaty  - tytoniu, mięty lub sosny. Nasz produkt jest bardzo konkurencyjny cenowo do tych oferowanych przez wielkie koncerny, ale jest naturalny i skuteczny. Palisz – nie pal!

 • 2017-03-17 13:53

  > Premiera A-Sense na targach Vape Expo w Warszawie

  vape-expo-poland-2016.jpg

  A-Sense zainaugurował publicznie swoją działalność na targach Vape Expo w Warszawie. Zaprezentowaliśmy gumę do żucia „Nie pal!”, NET oraz kilka innych produktów. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i mamy nadzieję, że rozpoczęta współpraca okaże się długoterminowa. A-Sense - makes sense!