Menu
 • certyfika.jpg

  A-Sense członkiem Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego

  2017-06-30 14:26

  A-Sense przystąpiła w czerwcu do Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, jako pierwszy start-up obecny w tym szacownym gronie. 

  Historia współpracy pomiędzy wspólnikami A-Sense a Polską Izbą Przemysłu Chemicznego ma długą historię, ale w tej formule współpraca ma swój nowy początek. 

  Cieszymy się na możliwość współpracy z Izbą i jej członkami. A-Sense to młoda i innowacyjna spółka chemiczna, mamy jednak nadzieję, i dokładamy wszelkich starań, aby i branża chemiczna w Polsce miała swoje start-upy, które odniosą sukces na bardzo innowacyjnym i wymagającym rynku chemii.

 • ekstrakty.jpg

  Oczyszczanie nikotyny – misja ukończona

  2017-05-06 14:03

  To, co widzisz na zdjęciu po lewej stronie jako bezbarwna i przezroczysta ciecz – to jedyna naprawdę produkowana w Europie nikotyna.

  Nikotyna ze zdjęcia po lewej stronie nie została sprowadzona z Azji, ale wyestrahowana z liści tytoniu, z użyciem technologii ekstrakcji  CO2 w stanie nadkrytycznym, bez użycia jakichkolwiek rozpuszczalników pochodzenia petrochemicznego. W tym samym procesie powstaje inny z naszych produktów, naturalny aromat tytoniowy (NET).