Menu
 • plum.jpg

  A-Sense rozpoczyna sprzedaż dodatków do liquidów: słodziki, coolery i inne.

  2017-09-26 08:46

  A-Sense uruchamia regularną sprzedaż dodatków do produkcji liquidów i komponowania ich we własnym zakresie: coolery i słodziki. Oferujemy ja jako czyste produkty, jak również w dowolnie wybranych co do składu i stężeń roztworach, w dowolnych opakowaniach, w tym w buteleczkach 15 ml, z możliwością łatwego odmierzania i dozowania. Na życzenie klienta robimy również gotową mieszaninę dodatków dla łatwego dozowania w procesie produkcji, oczywiście z zastrzeżeniem niejawności receptury

 • salts-1.png

  A-Sense włączył do swojej oferty od 1 września sole nikotyny oraz bazy oparte na solach nikotyny.

  2017-09-05 08:59

  Co to jest?

  W e-papierosach z reguły używa się nikotyny w formie „podstawowej” („freebase”), czyli w formie zasadowej.

  Wynika to głównie z procesu technologicznego pozyskiwania nikotyny i jej oczyszczania – po ekstrakcji, filtrowaniu, destylacji próżniowej – przybiera właśnie formę zasadową. W tej formie jest mieszana z bazą i tak trafia do e-liquidu.

  Niemniej jednak, na rynku amerykańskim i brytyjskim coraz popularniejsze stają się liquidy zawierające sole nikotyny.

  Dlaczego? W tytoniu nikotyna występuje właśnie w formie soli (m.in. jako cytrynian nikotyny), ale nie da się jej w tej formie pozyskać, dlatego jest ona przetwarzana

  W związku z tym liquidy oparte na solach nikotyny mają podobny profil przyjmowania nikotyny przez organizm, jak ma to miejsce przy spalaniu tytoniu: nikotyny nie czuć niemal w ogóle „na języku”, ale trafia ona do krwiobiegu i wywołuje efekty znacznie mocniej i dłużej, niż w formie zasadowej.

  Możliwość zamówienia w naszym sklepie - prosimy o zaznaczsenie, bo skonfigurowaniu bazy z nikotyną, w komentarzu, że ma być z solą nikotyny. Baza będzie zawierała stężenie soli w przeliczeniu na czystą nikotynę. W standardzie oferujemy salicylan i benzoesan nikotyny, inne osole tylko na zamówienie.