Menu
 • salts-1.png

  A-Sense włączył do swojej oferty od 1 września sole nikotyny oraz bazy oparte na solach nikotyny.

  2017-09-05 08:59

  Co to jest?

  W e-papierosach z reguły używa się nikotyny w formie „podstawowej” („freebase”), czyli w formie zasadowej.

  Wynika to głównie z procesu technologicznego pozyskiwania nikotyny i jej oczyszczania – po ekstrakcji, filtrowaniu, destylacji próżniowej – przybiera właśnie formę zasadową. W tej formie jest mieszana z bazą i tak trafia do e-liquidu.

  Niemniej jednak, na rynku amerykańskim i brytyjskim coraz popularniejsze stają się liquidy zawierające sole nikotyny.

  Dlaczego? W tytoniu nikotyna występuje właśnie w formie soli (m.in. jako cytrynian nikotyny), ale nie da się jej w tej formie pozyskać, dlatego jest ona przetwarzana

  W związku z tym liquidy oparte na solach nikotyny mają podobny profil przyjmowania nikotyny przez organizm, jak ma to miejsce przy spalaniu tytoniu: nikotyny nie czuć niemal w ogóle „na języku”, ale trafia ona do krwiobiegu i wywołuje efekty znacznie mocniej i dłużej, niż w formie zasadowej.

  Możliwość zamówienia w naszym sklepie - prosimy o zaznaczsenie, bo skonfigurowaniu bazy z nikotyną, w komentarzu, że ma być z solą nikotyny. Baza będzie zawierała stężenie soli w przeliczeniu na czystą nikotynę. W standardzie oferujemy salicylan i benzoesan nikotyny, inne osole tylko na zamówienie. 

 • acai.jpg

  A-Sense uruchamia sprzedaż własnych aromatów

  2017-08-29 10:26

  Od 28 sierpnia można na naszej stronie kupić aromaty A-Sense.

  Oferujemy pełną gamę smaków – królują aromaty owocowe, ale w ofercie pozostaje nasz pierwszy aromat – NET (naturalny ekstrakt tytoniu), który będziemy nadal rozwijać i modyfikować. Segment aromatów premium już w najbliższych dniach zostanie uzupełniony o nowe smaki.

  A to nie koniec naszych przygód w świecie smaków i zapachów.