O nas

A-Sense to:

  • pełna odpowiedzialność za produkty,
  • produkty o najwyższej, powtarzalnej jakości,
  • produkty dostosowane do konkretnych potrzeb Klienta,
  • oferta dla podmiotów B2B, bez konkurowania z klientami,
  • elastyczność i otwartość na wszelkie technologie. Poza specjalizacją w ekstrakcji nadkrytycznej możemy wdrożyć technologie niezbędne do realizacji konkretnego zamówienia. 

Celem spółki jest produkcja specjalistycznych, nisko tonażowych produktów chemicznych do zastosowań w bardzo różnych branżach.

Obecnie nasza produkcja jest przeznaczona głównie dla producentów e-liquidów, ale cały czas poszerzamy swoje portfolio i planujemy w nieodległej przyszłości uruchomić nowe linie produktowe.

Najważniejsza dla nas jest jakość produktów. Jakość to nasza misja i cel nr 1.

Stawiamy na komunikację z klientem oraz jakość obsługi naszego klienta, w tym - szybkość dostawy.

Kontrolujemy cały proces produkcyjny – od surowca do produktu końcowego.

Nasza spółka prowadzi działalność w sercu rolniczej Polski i posiada dostęp do wielu surowców pochodzenia naturalnego.

Zawsze bardzo istotnym czynnikiem w naszej działalności jest prowadzenie prac badawczo rozwojowych i ciągły rozwój naszych produktów.

Spółka A-Sense powstała w 2017 roku, jesteśmy na rynku od ponad trzech lat.

Założycielami są Tomasz Kalwat, posiadający wieloletnie doświadczenie w przemyśle chemicznym oraz Tomasz Chmal, wcześniej partner w kancelarii White&Case.

Po kilku miesiącach Tomasz Chmal zdecydował o wycofaniu się z działalności w ramach A-Sense i zbył połowę swoich udziałów na rzecz Tomasza Kalwata. Obecnie 75% udziałów należy do Tomasza Kalwata, który jest również jedynym członkiem zarządu, a 25% do Tomasza Chmala.