Bazy nikotynowe

ZAMÓWIENIA HURTOWE
W przypadku zamówień hurtowych, prosimy o kontakt bezpośrednio poprzez email:

Znaleziono 0 produktów

Brak dostępnych produktów

Strona Główna

Bazy nikotynowe w A-sense

Bazy nikotynowe A-Sense produkowane są z najwyższej jakości nikotyny, soli nikotynowych produkcji własnej oraz farmaceutycznej jakości glikolu i gliceryny. A-Sense to firma, która specjalizuje się w produkcji surowców chemicznych. Oferujemy produkty najwyższej jakości, które poddawane są badaniom w polskich, jak i europejskich laboratoriach. 

Oferta dostępna w A-Sense to odpowiedź na potrzeby naszych klientów oraz trendy na rynku. Sklep A-Sense prowadzony jest zgodnie z ideą One Stop Shop. W naszej ofercie dostępne są niezbędne elementy do wyprodukowania końcowego produktu. 

 

Nasza oferta

 

> Nikotyna

> Sole nikotyny

> Surowce kosmetyczne

> Aromaty MCT

 

To produkty najwyższej jakości. Potwierdzają to badania przeprowadzone w polskich, jak i europejskich laboratoriach oraz nadany nam certyfikat REACH.

Bazy nikotynowe dostępne w naszej ofercie to produkt najwyższej jakości. W naszej ofercie dostępne są m.in.:

 

> Bazy nikotynowe 100mg

> Baza nikotynowa 500mg

> Baza nikotynowa 200mg

> Baza nikotynowa 1000ml

 

Bazy nikotynowe dostępne są w różnych pojemnościach, aby każdy klient mógł zamówić dokładnie tyle produktu, ile potrzebuje. 

Sól nikotynowa baza to element niezbędny do stworzenia produktu końcowego. Baza z solą nikotynową połączona z dowolnie wybranym aromatem pozwala stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną kompozycję. 

 

Baza z solą nikotynową dostępna jest w różnych pojemnościach, aby nasi klienci mogli osobno kupić każdy produkt w ilości, która jest im niezbędna. Sól nikotynowa to produkt najwyższej jakości przebadany zarówno w polskich, jak i europejskich laboratoriach. Baza (sól nikotynowa) produkowana jest w Europie.

 

Zapisz się na naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje na temat naszych produktów. Bądź na bierząco z nowościami, oraz wiadomościami z firmy

Zapisując się do newslettera akcpetujesz politykę prywatności, oraz regulamin serwisu