Snusy nikotynowe

ZAMÓWIENIA HURTOWE
W przypadku zamówień hurtowych, prosimy o kontakt bezpośrednio poprzez email:

Znaleziono 0 produktów

Brak dostępnych produktów

Strona Główna

Snusy nikotynowe w A-sense

Saszetki nikotynowe lub woreczki nikotynowe to inaczej zwane snusy nikotynowe, które zyskują coraz większą popularność. To wysokiej jakości produkt, którego stosowanie jest niezwykle proste. A-Sense to producent najwyższej jakości surowców chemicznych. Sprawdź i przekonaj się sam!

Snusy nikotynowe wywodzą się ze Skandynawii. Produkt ten przez lata zyskał swoją popularność w Finlandii, Norwegii i Szwecji. 

Saszetki nikotynowe umieszcza się pod wargą (dolną lub górną). To właśnie w ten sposób wchłania się nikotynę do organizmu. 

A-Sense to producent najwyższej jakości surowców chemicznych, które dostarczane są w najkrótszym możliwym terminie. Jako producent możemy stale monitorować cały proces produkcji. Oferowane przez nas produkty są skrupulatnie badane w polskich, jak i europejskich laboratoriach. 

 

Najwyższą jakość produktów potwierdza otrzymany przez nas certyfikat REACH. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie produkty niezbędne do skomponowania produktu ostatecznego. Obsługujemy zamówienia detaliczne, jak i zamówienia hurtowe. 

 

Chcesz zakupić produkty w ilości hurtowej? Skontaktuj się z nami: bartosz.slon@a-sense.pl

Nasz sklep to miejsce, w którym otrzymasz najwyższą jakość w korzystnej cenie. Wybierz swoją ulubioną odsłonę woreczków nikotynowych, dostosuj ich moc do swoich potrzeb i ciesz się zamówieniem już w ciągu kilku dni.

Oferta sklepu A-Sense przygotowana jest w nurcie ideii One Stop Shop. To miejsce, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do stworzenia produktu ostatecznego. W naszej ofercie znajdziesz m.in

 

> Nikotyna

> Sole nikotyny

> Surowce kosmetyczne

> Bazy nikotynowe

> Aromaty MCT

 

Każdy z produktów możesz zakupić w dowolnej ilości – wszystko po to, aby nasi klienci mogli zamówić tyle produktu ile, potrzebują. Sprawdź naszą ofertę już dziś.

Zapisz się na naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje na temat naszych produktów. Bądź na bierząco z nowościami, oraz wiadomościami z firmy

Zapisując się do newslettera akcpetujesz politykę prywatności, oraz regulamin serwisu