Salicylan nikotyny

ZAMÓWIENIA HURTOWE
W przypadku zamówień hurtowych, prosimy o kontakt bezpośrednio poprzez email:

Salicylan nikotyny w A-sense

Sklep A-Sense to firma, która specjalizuje się w produkcji surowców chemicznych. Jesteśmy firmą, która produkuje surowce chemiczne najwyższej jakości co, potwierdzają liczne badania przeprowadzane zarówno w polskich, jak i europejskich laboratoriach. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepszy salicylan nikotyny w konkurencyjnej cenie. 

Salicylan nikotyny to jedna z soli nikotyny, które produkowane są w A-Sense na podstawie  nikotyny A-Sense oraz kwasów czystości farmaceutycznej. Należy w tym miejscu podkreślić, że A-Sense to firma, która jest notyfikowanym producentem soli nikotynowych w Unii Europejskiej. 

 

Salicylan nikotyny tak jak i inne produkty są skrupulatnie badane zarówno w polskich, jak i europejskich laboratoriach. 

Jako producent możemy kontrolować cały proces produkcji. Dzięki temu możemy utrzymywać nasz produkt na najwyższym poziomie. Warto zauważyć, że sole nikotyny to naturalnie występująca forma nikotyny. Sole nikotyny, takie jak salicylan nikotyny, są łagodniejsze w smaku, a ich efekt utrzymuje się dłużej.

 

Salicylan nikotyny producent wytwarza produkt zgodnie ze wszystkimi standardami USP. Producent do jej produkcji używa nikotyny, która spełnia standardy Farmakopei Europejskiej. Zastosowany kwas odznacza się czystością farmaceutyczną.

Salicylan nikotyny to produkt, który:

 

> Posiada wygląd białego proszku,

> Charakteryzuje się czystością na poziomie minimum 99,9%,

> Jest przezroczysty,

> Jest bezzapachowy, 

> Posiada okres przydatności wynoszący do 1 roku.

 

Producent sugeruje, aby salicylan nikotyny przechowywać w suchym miejscu, które jest ciemne i dobrze wentylowane. Nie należy trzymać tego produktu blisko źródeł ciepła. Salicylan nikotyny powinien być przechowywany w suchym i szczelnie zamkniętym opakowaniu w temperaturze od 0 do 10 stopni Celsjusza.

Salicylan nikotyny dystrybutor, dba o wysoką jakość oferowanych produktów. Dodatkowo, w naszym sklepie kierujemy się ideą One Stop Shop. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do stworzenia produktu ostatecznego. 

 

Obecnie, w ofercie sklepu A-Sense znajdziesz produkty chemiczne niezbędne do wyprodukowania roztworów na dowolnym nośniku, w tym glicerynie i innych. Co więcej, nasza oferta odpowiada aktualnym potrzebom naszych klientów i trendach na rynku.

Sprawdź ofertę salicylan nikotyny sklep i zamów najlepszy produkt w niezbędnej Ci ilości w konkurencyjnej cenie. Zamówienia złożone w naszym sklepie wysyłane są jak najszybciej, abyś mógł cieszyć się zamówionym produktem. W ofercie sklepu znajdziesz sole nikotyny, ale również produkty takie jak nikotyna, aromaty oraz surowce naturalne. 

 

Dostępne sole nikotyny w naszym sklepie to m.in:

 

> mleczan

> lewulinian

> winian

> jabłczan

> benzoesan

> Pirogronian

Zapisz się na naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje na temat naszych produktów. Bądź na bierząco z nowościami, oraz wiadomościami z firmy

Zapisując się do newslettera akcpetujesz politykę prywatności, oraz regulamin serwisu