Nikotyna

ZAMÓWIENIA HURTOWE
W przypadku zamówień hurtowych, prosimy o kontakt bezpośrednio poprzez email:

Nikotyna w płynie w A-sense

Nikotyna w płynie A-Sense produkowana jest w Europie. To bezpieczny i najwyższej jakości produkt, spełniający międzynarodowe standardy, co potwierdzają przeprowadzone badania w laboratoriach na terenie Polski i Europy. Co więcej, główną cechą nikotyny A-Sense jest czystość powyżej 99,5%.

A-Sense to firma, która zajmuje się produkcją surowców chemicznych o najwyższej jakości. W ofercie sklepu znajdziesz m.in. produkty takie jak:

 

> Sole nikotyny

> Surowce kosmetyczne

> Aromaty MCT

> Bazy nikotynowe

Czysta nikotyna w płynie 1L produkowana jest w Europie. Należy podkreślić, że każdy batch produktu zostaje poddany badaniu chromatografem LC/MS oraz GC/MS. Do każdej dostawy nikotyny dołączony jest chromatogram, certyfikat jakości oraz MSDS. 

 

Należy podkreślić, że czysta nikotyna w płynie A-Sense daleko przekracza normy czystości farmaceutycznej. Co więcej, nikotyna badana jest w polskich, jak i europejskich laboratoriach oraz laboratoriach niezależnych takich jak Eurofins.

Nikotyna to naturalny produkt, który pochodzi z tytoniu. Nasze doświadczenie, wiedza i opracowana technologia pozwala nam zawsze uzyskać taki sam produkt o najwyższej jakości. Charakterystyczne cechy produktu czysta nikotyna w płynie to:

 

> Czystość produktu powyżej 99,5%

> Produkt bezzapachowy,

> Produkt przezroczysty,

> Otrzymany produkt nie zmienia smaku oraz koloru produktu ostatecznego,

> Najwyższa jakość produktu potwierdzona badaniami.

 

 

Jako nikotyna w płynie 1L producent dbamy o to, aby oferta A-Sense była dopasowana do potrzeb naszych klientów. Płynna nikotyna producent dba o to, aby jakość każdej partii była powtarzalna i na najwyższym poziomie. Wybór odpowiedniego producenta czystej nikotyny to gwarancja szybkich dostaw i najlepszej ceny. 

 

Nikotyna producent stale kontroluje jakość wytwarzanych produktów.  Producent zapewnia nikotynę w oryginalnych i szczelnych opakowaniach z niezbędnymi informacjami.

Jako dostawca płynnej nikotyny wysyłamy najwyższej jakości produkt w pojemnikach od 1 litra wzwyż. Cząsteczka nikotyny to produkt o czystości farmaceutycznej. Czystość wytworzonej w A-Sense nikotyny wynosi powyżej 99.5%.

Jako dostawca kontrolujemy proces powstawania produktu na każdym jego etapie. Płynna nikotyna dostawca poddaje wytworzony produkt badaniom zarówno w polskich, jak i europejskich laboratoriach. 

 

Producent czystej nikotyny sporządza niezbędną dokumentację zgodnie z międzynarodowymi standardami. Najwyższą jakość produktu, jakim jest nikotyna koncentrat producent, potwierdza certyfikat REACH. Wybór produktu, jakim jest czysta nikotyna w płynie to gwarancja konkurencyjnej ceny. 

Nikotyna syntetyczna wytwarzana w naszym laboratorium to nikotyna, która nie pochodzi z tytoniu. Należy podkreślić, że nikotyna syntetyczna ma identyczną strukturę chemiczną jak nikotyna, która pochodzi z tytoniu. 

 

Nikotyna syntetyczna po dodaniu do produktu końcowego zapewnia przyjemniejsze doznania smakowe

Czysta nikotyna EP (nikotyna USP) to najlepsza nikotyna do wytwarzania produktów takich jak liquidy, saszetki nikotynowe i innych. Nikotyna A-Sense produkowana jest w Europie. Klient otrzymuje naturalny produkt, który za każdym razem jest tej samej – najwyższej jakości.

W ofercie A-Sense znajduje się również nikotyna do saszetek nikotynowych. Nikotyna do saszetek nikotynowych nie zawiera tytoniu. Co więcej, nikotyna do saszetek nikotynowych nie wytwarza dymu. Nikotyna do snusa pozbawiona jest zapachu i przeznaczona jest do stosowania doustnego. 

 

Nikotyna do pouchy dostępna jest w różnym stężeniu. Sprawdź ofertę A-Sense już dziś.

Zapisz się na naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje na temat naszych produktów. Bądź na bierząco z nowościami, oraz wiadomościami z firmy

Zapisując się do newslettera akcpetujesz politykę prywatności, oraz regulamin serwisu