Sole nikotyny

ZAMÓWIENIA HURTOWE
W przypadku zamówień hurtowych, prosimy o kontakt bezpośrednio poprzez email:

Sole nikotyny w A-sense

A-Sense to firma, która specjalizuje się w produkcji surowców chemicznych. Jesteśmy firmą produkującą najwyższej jakości surowce chemiczne takie jak nikotyna, sole nikotyny, aromaty oraz surowce kosmetyczne. Sprawdź ofertę naszego sklepu i wybierz sole nikotynowe najwyższej jakości. 

Sól nikotynowa w A-Sense produkowana jest na podstawie nikotyny A-Sense własnej produkcji oraz kwasów czystości farmaceutycznej. Jako producent, możemy kontrolować jakość naszego produktu na każdym etapie jego tworzenia. Warto podkreślić, że A-Sense jest notyfikowanym producentem soli nikotynowych w Unii Europejskiej. 

Dodatkowym atutem jest fakt, że A-Sense jako jedna z nielicznych firm jest w stanie produkować sole nikotyny w formie proszku o dowolnej granulacji. Produkty A-Sense poddawane są skrupulatnym badaniom w polskich, jak i europejskich laboratoriach.

 

Nasza oferta to również: 

 

> Nikotyna

> Surowce kosmetyczne

> Aromaty MCT

> Bazy nikotynowe

W ofercie sole nikotynowe sklep dostępne są niezbędne elementy do stworzenia końcowego produktu. Kierujemy się ideą One Stop Shop. Dbamy o to, aby w naszej aktualnej ofercie dostępne były produkty, których szukają nasi klienci. Na stronie sole nikotynowe sklep znajdziesz m.in.:

 

> Sól nikotynowa 200 mg,

> Sól nikotynowa 100 mg,

> Sól nikotynowa 500 mg,

> Sól nikotynowa baza,

> Sól nikotynowa czysta,

> Sól nikotynowa proch

 

Sole nikotyny dostępne są w różnych pojemnościach, aby każdy klient mógł zamówić taką ilość produktu, która jest mu niezbędna do wytworzenia produktu końcowego.

Możemy zaoferować najwyższej jakości produkt w konkurencyjnej cenie. Sól nikotynowa cena jest bardzo dobra, a jakość produktu jest na najwyższym poziomie. Wysoką jakość wytwarzanych produktów potwierdza certyfikat REACH. 

Sól nikotynowa shot zawiera skoncentrowaną dawkę nikotyny. Sól nikotynowa shot to produkt najwyższej jakości, który pozwala kontrolować stężenie nikotyny w produkcie ostatecznym.  Sól nikotynowa shot dostępna jest w różnych pojemnościach. 

Sól nikotynowa baza do produkcji e-liquidów produkowana jest z nikotyny A-Sense i kwasów czystości farmaceutycznej. Sól nikotynowa baza A-Sense to produkt, którego jakość jest powtarzalna w każdej partii. Bardzo dokładnie kontrolujemy proces produkcji, dlatego zawsze masz pewność, że zamówiony produkt będzie najwyższej jakości. 

 

Sól nikotynowa baza wytworzona jest z najwyższej jakości mieszanki soli, gliceryny roślinnej i/lub glikolu propylenowego